Žáci 1. ročníku v hodinách pracovních činností a výtvarné výchovy vyráběli čarodějnici na obecní vatru. S pomocí učitelek ji nazdobili podle zvyklostí. Ačkoli měla být spíše ošklivá, přirostla nám k srdci. Několik dní nás pak děsila nahoře na chodbě. 🧙♀️
.
Podle čarodějnického tanečku, který jsme si nacvičili na večerní akci 30. dubna, jsme jí říkali Saxana. Průvod čarodějnic a strašidel, který ten večer vycházel od školy, byl opravdu početný. Dole na hřišti čekalo na děti i dospělé plno zážitků a zábavy. 🔥
.















































































































































