2. června jsme s žáky školní družiny vyrazili oslavit Den dětí na interaktivní hudebně-divadelní představení Operky od autorské dvojice Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře v podání brněnského Divadla Radost. 🎭
.
Známé melodie a pohádkové příběhy roztančily naše malé diváky přímo v divadelních křeslech. Představení bylo plné hudby, zpěvu, smíchu i krásné atmosféry, kterou si děti naplno užily.
.
Plní nadšení a radosti z divadelního zážitku jsme využili volného času do odjezdu a zamířili na společnou zmrzlinu. Oslavu Dne dětí jsme tak zakončili sladkou tečkou. 🍦
.
Známé písničky nám stále znějí celou družinkou a představení nás dokonce nadchlo natolik, že jsme se s žáky pustili do vlastního ztvárnění některých pohádek.
.
Děkujeme naší družinové partě za prima výlet a už teď se těšíme na další společná dobrodružství. ✨
























































































































































